Archive

Archive for the ‘Nezařazené’ Category

Ahoj všichni!

Bře 17th, 2014 Posted in Nezařazené | No Comments »

 

Vítejte na stránkách KČT odbor Beskydy…

Našim útočištěm se stala chata Prašivá – nejstarší česká horská chatá v Beskydech, o jejiž obnovu se v posledních letech snažíme.

Veškeré aktuální informace o dění na chatě se dozvíte na stránkách www.chataprasiva.cz anebo na našem Facebooku https://www.facebook.com/chataprasiva.

p1090204 zobrazG.php cropped-kct_c2c288dd17.jpg 04 sam-0427

 

Snažíme se, aby se Prašivá opět stala oblíbeným celoročním útočištěm pro rodiny s dětmi tak, jako tomu v historii bylo. Důkazem našeho snažení může být např. nové přírodní dětské hřiště či již realizovaný velký dětský koutek přímo v chatě, který přivádí na Prašivou spousty rodin.

Získané granty

  • V roce 2017 byl projekt „Vzkříšení horské chaty Prašivá“podpořen Moravskoslezským krajem a to dotací na realizaci nové elektropřípojky ke studním. Děkujeme.
  • V roce 2017 byl projekt „Vzkříšení horské chaty Prašivá“podpořen v rámci grantového řízení „Radegast lidem“ a to dotací na nové na zřízení fotopointů. Děkujeme.
  • V roce 2015 byl projekt „Vzkříšení horské chaty Prašivá“ podpořen v rámci grantového řízení „Prazdroj lidem“ a to dotací na nové přírodní dětské hřiště u chaty Prašivá. Děkujeme.
  • V roce 2015 byl projekt „Vzkříšení horské chaty Prašivá“podpořen Moravskoslezským krajem a to dotací na výměnu několika oken a opravu pokojíků v chatě. Děkujeme.
  • V roce 2016 byl projekt „Vzkříšení horské chaty Prašivá“podpořen v rámci grantového řízení „Radegast lidem“ a to dotací na nové ekologické záchody a stavbu s tím související. Děkujeme.
  • V roce 2016 byl podpořen projekt „Vzkříšení horské chaty Prašivá – nové ekologické záchody“. Tento projekt vznikl za podpory Nadačního Fondu Hyundai a Nadace Open Society Fund Praha. Děkujeme.
  • V roce 2016 byl projekt „Vzkříšení horské chaty Prašivá“podpořen Moravskoslezským krajem a to dotací na pořízení protipožárního systému a renovaci historického Valečkova sálu. Děkujeme.

 


osf2msk